pondělí 16. ledna 2012

Hola hej hola hej ;)

Tak už jsem zpět! Po týdenní pauze, jsem se vrátila ze zimního lyžařského výcvikového kurzu. 
 Bohužel zasněžený pěkný pohled jsem nenašla.
Kam, že jsem to jela? S celou naší třídou 2.A jsem navštívili Krkonoše, konkrétně Jánské Lázně. Sněhu bylo dost, že jsem dokonce zapadla ;).

Celkem jsem se naučila jezdit na snowboardu i už bez velkých držkopádu :D. Ale můj nehorší nepřítel byla poma! 


Píši až teď, protože jsem dříve neměla čas. Do teď jsem seděla u výkresu krovů a není to prácička na dvacet minut. Ale tím Vás zatěžovat nebudu. Chtěla jsem se zeptat co je u vás nového, jak válčíte s uzavřením známek a jinými podobnými strastmi :). Co jsem přečetl za knížku a tak dále a tak dále... Já se chystám číst Drákulu, kterého budu mít na referát do školy. Přehánějte, přehánějte...5 komentářů:

 1. Já jsem teda válčila se školou hodně :D ...Ale všechno dobře dopadlo :) Teď jenom zvládnou zkoušky abych se dostala na svojí vysněnou školu a všechno bude ok :)

  OdpovědětVymazat
 2. To ti moc přeju :). A na jakou školu chceš jít?

  OdpovědětVymazat
 3. NO,chtěla bych jít na Zatlanku(gympl).Je tam speciální anglická třída,která má celkem vysokou úroveň, a jelikož já angličtinu zbožňuju ráda bych se tam dostala :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jééé tak tam bych já nemohla :). Moje angličtina má hodně velký mezery... sem na to antitalent, já radši matiku a fyziku no ;)
  A přeju hodně štěstí=)

  OdpovědětVymazat
 5. Vážně?Tak to já jsem zase antitalent na tu fyziku :D
  Děkuju :)

  OdpovědětVymazat